atelier duplex s. r. o.
Husovo náměstí 1217
549 01 Nové Město nad Metují
www.novart.cz

Logo

NOVART - reklama tištěná na míru­

atelier duplex­

O nás   |   Kontakty   |   Dokumenty   |   Kariéra   |   Novinky

Doporučujeme

Tiskneme i malé náklady za vstřícné ceny! Pharma Dancer Production je naším produkčním partnerem ve farmacii a zdravotnictví. Knihy ABSOLUT NOVÁČ

NOVART — reklama tištěná na míru

Zajistíme grafickou péči o Váš firemní styl, vymyslíme kreativní grafiku, postaráme se o reklamu a propagaci, vytiskneme od vizitky po knihu – digitálně, ofsetem i sítotiskem.

Jsme grafický atelier a představujeme naši šestiletou tvorbu a produkci pod značkou atelieru duplex, společnosti, kterou jsme založili 1. 1. 2005. Současně v ukázkách zahrnujeme i předchozí desetileté období autorské spolupráce a tento archiv průběžně doplňujeme.

Logo NOVART prezentuje styl našeho zaměření a vypovídá o zakotvenosti nejen v místě působnosti, Novém Městě nad Metují, ale také profiluje naše přesahy do různorodých kumštýřských oblastí, které mohou rozšířit kulturní rejstřík bezprostředního okolí a zdejšího regionu.

Svou profesionalitu opíráme jak o nejvyšší výtvarné vzdělání, tak o dlouhodobou provázanost s praxí v oboru polygrafických technologií a tiskové přípravy. Spolupracujeme externě s autory a specialisty, jak to vyžaduje specifický nárok konkrétní zakázky.

Myšlenky zákazníků a jejich představy o budoucím projektu rozvíjíme a dotváříme do optimální podoby, sledujeme funkčnost designu a zajišťujeme nejvhodnější výrobní technologii. V rámci co nejširší péče poskytujeme úplný produkční servis.

Tiskoviny realizujeme od jednoho kusu a jsme vybaveni také jako fotoatelier.

Právní podmínky užití © 2019

atelier duplex – grafika – fotografie – dtp – vydavatelství – tisk